O wydawnictwie

Dawno, dawno temu za górami, za lasami, za siedmioma dolinami pojawiła się malutka dziewczynka. I to od niej wszystko się zaczęło…

Dziewczynka ta urodziła się z rzadkim zespołem genetycznym. Przeżycia związane z pojawieniem się tej wyjątkowej osóbki zrodziły pomysł, aby pomóc hospicjum dla dzieci. Tak powstała książka „Wyjątkowy smok Płomyczek”, do napisania której inspiracją była owa dziewczynka. Cały nakład książki został przekazany charytatywnie Stowarzyszeniu Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej w ramach akcji Polowanie na smoka. Środki zgromadzone podczas akcji wspomogły opiekę nad małymi pacjentami hospicjum.

I choć tutaj miała skończyć się ta opowieść, stało się zupełnie odwrotnie. Dzieci pokochały wyjątkowego smoka i wciąż dopytywały: „Co było dalej?”

Dlatego postanowiliśmy założyć wydawnictwo.

Jesteśmy miłośnikami książek dla dzieci, a czytanie jest dla nas obok spania i jedzenia jedną z niezbędnych do życia funkcji.

Wydane przez nas książki są pięknie ilustrowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Najważniejszą jednak wartością jest to, że mają przesłanie, uczą i pomagają dzieciom zrozumieć otaczający je świat, towarzyszące im emocje, a także emocje innych.

Wierzymy, że poprzez dobrą książkę możemy zmienić świat na lepsze!

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl